Binnen 30 dagen retourneren
Niet tevreden? Geen probleem!

Met liefde en aandacht ontworpen
Onze ontwerpen zijn van hoogwaardige kwaliteit

Gratis bezorgd binnen NL
Gratis bezorgd vanaf €150
.png)
“Het absolute gevoel van luxe..! Zacht op de huid, comfortabel in dragen en vervaardigd van een mooi warm materiaal.”
Details
Ontdek de perfecte combinatie van stijl en comfort met de kobaltblauwe gebreide tuniek met col van Mart Visser. Deze veelzijdige tuniek is ideaal voor elke gelegenheid en kan moeiteloos worden gecombineerd. Op de hals en col bevindt zich een gebreid patroon voor een extra luxueuze touch. Aan de onderkant van de tuniek en mouwen zitten brede ribboorden. Vervaardigd van een luxe mix van 30% polyester, 27% nylon, 25% acryl, 15% wol en 3% elastaan, biedt de tuniek een zacht, warm gevoel en een comfortabele pasvorm. Fashiontip: Bekijk ook de bekende favoriet: de Angy trui, in dezelfde knallende kleur.
Gebreide tunieken voor het koudere seizoen
De gebreide tuniek van Mart Visser is ontworpen met oog voor detail en comfort. De trendy col en ribboorden geven de tuniek een moderne uitstraling, terwijl de raglanmouwen zorgen voor een comfortabele pasvorm en een sportief tintje toevoegen aan het elegante ontwerp. Op de achterkant van de tuniek bevindt zich een metalen Mart Visser-tag. Combineer de tuniek met een strakke jeans en laarzen voor een casual look of draag deze met een panty en hakken voor een meer verfijnde uitstraling. Of je nu naar kantoor gaat, een dagje gaat winkelen of een ontspannen avondje uit hebt, de gebreide tuniek van Mart Visser past zich moeiteloos aan elke situatie aan. De collectie biedt verschillende ontwerpen, waaronder tijdloze wollen truien, ronde hals truien, afknoopbare coltruien, sportieve sweaters en grof gebreide truien. Kies voor comfort en stijl met deze veelzijdige tuniek en voeg een vleugje luxe en elegantie toe aan elke outfit.
Samenstelling
Art.nr | 3010512 |
Kleur | Blauw |
Materialen | 30% polyester-27% nylon-25% acryl-15% wol-3% spandex |
Lengte | 85 cm gemeten vanaf de schouder, bij maat M |
Wasvoorschrift | Fijne was 30 graden, met gelijke kleuren wassen. Binnenstebuiten wassen. Liggend laten drogen. Niet in het sop laten staan. Voor meer informatie over fabric en care klik hier. |
Maattabel
Komen jouw lichaamsmaten uit bij verschillende kledingmaten? Dan wordt er geadviseerd uit te gaan van de afmeting van het gebied dat voor het gewenste kledingstuk het belangrijkste is of van de grootste maat.
.png)
Maat (XS-XXL) | XS | S | M | L | XL | XXL | XXL | XXXL | XXXL |
Maat (34-50) |
34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 |
1. Borstomvang (cm) | 81-85 | 86-90 | 91-95 | 96-100 | 101-105 | 106-111 | 112-118 | 119-125 | 126-131 |
2. Tailleomvang (cm) | 64-68 | 69-73 | 74-78 | 79-83 | 84-88 | 89-94 | 95-101 | 102-108 | 109-115 |
3. Heupomvang (cm) | 89-93 | 94-98 | 99-103 | 104-108 | 109-113 | 114-119 | 120-126 | 127-133 | 134-139 |
Fabric & care

Wol
Dit ontwerp uit de collectie van Mart Visser is vervaardigd van een rijke wolmix. De zachte dunne haren van de schapen worden gebruikt voor het maken van vezels en garens. Wol heeft prachtige eigenschappen; zacht, houd je warm en kreukt amper. Wol heeft een isolerende eigenschap, de koude lucht komt er niet doorheen.Wol is uiterst gevoelig voor pilling/pluizen. Pillen zijn kleine bolletjes die boven op de stof liggen. Deze bolletjes ontstaan door wrijving van de stof. De vezels van de stof wikkelen zich als het ware om elkaar heen. Dit gebeurt zowel tijdens het dragen van de kleding of tijdens het wassen van de kleding. Helemaal te voorkomen is het niet, maar met de juiste behandeling kan je de pilling verminderen of zelfs verwijderen. Een tip is hiervoor het gebruik van een speciaal pluizentondeuse of een kleding roller.
Care
Wasinstructies: probeer jouw wollen items zo min mogelijk te wassen. Hang in plaats van direct te wassen de kleding na het dragen uit, laten luchten in de buitenlucht is voldoende. Wassen op 30 graden op een wol- of handwas programma. Was niet kouder dan 30 graden; daardoor kan de wol krimpen. Gebruik een waszak om je items te beschermen tegen het pillen. Zorg dat er geen andere kledingstukken met knopen/ritsen in de wasmachine zitten, dit kan anders beschadiging aan het kledingstuk aanbrengen of pilling veroorzaken.
Drogen & strijken: Wollen items gelieve niet te centrifugeren of strijken. Droog wol nooit in de droogtrommel. Druk voorzichtig het water uit de gewassen wollen items, zonder te kneden en wrijven. Trek vervolgens het nog natte item voorzichtig terug in model en laat liggend drogen.
Belangrijk: in elk kledingstuk vind je een wasvoorschrift, volg deze instructies altijd op zodat je favoriete kledingstuk langer mee gaat. Klik hier voor meer informatie.