Binnen 30 dagen retourneren
Niet tevreden? Geen probleem!
Met liefde en aandacht ontworpen
Onze ontwerpen zijn van hoogwaardige kwaliteit
Gratis bezorgd binnen NL
Gratis bezorgd vanaf €150

“Dit item is heerlijk zacht en warm, perfect voor de koudere dagen..!”
Details
Ervaar ultiem comfort en stijl met de knalroze Brampton trui uit de nieuwste collectie van Caroline Tensen by Mart Visser. Deze roze gebreide trui heeft een oversized pasvorm met lange mouwen die aan de uiteinden een strakke ribboord hebben voor een flatterend effect. De mouwen zijn voorzien van verlaagde schoudernaden voor extra nonchalance. Een opvallend kenmerk van de trui is de grote col en het unieke geborduurde detail op de rug, geïnspireerd op de tatoeage van Caroline Tensen. De duifjes staan voor eeuwige liefde. De wollen roze trui is vervaardigd van een luxueuze mix van materialen: 30% polyester, 27% nylon, 25% acryl, 15% wol en 3% elastaan. Deze combinatie zorgt ervoor dat de trui licht van gewicht, heerlijk zacht en ademend is, terwijl de wol bijdraagt aan extra warmte. Ideaal voor het hele jaar door!
Stijlvolle gebreide truien van Caroline Tensen
De truien en vesten van Caroline Tensen combineren luxe uitstraling met ultiem comfort, waardoor ze perfect zijn voor elke gelegenheid. Ze zijn eenvoudig te combineren met verschillende items en accessoires om unieke looks te creëren. Of je nu kiest voor een casual-chique outfit met een stretchy jeans en witte sneakers, of een meer geklede look met een pantalon en hakken, de fijn gebreide truien voegen een elegante touch toe aan je ensemble. Geniet van de veelzijdigheid en het comfort van de truien van Caroline Tensen en laat ze je persoonlijke stijl versterken. Creëer stijlvolle en verzorgde looks die passen bij elke gelegenheid, en voel je zelfverzekerd en comfortabel.
Samenstelling
| Art.nr | CTC3010449 |
| Kleur | Roze |
| Materialen | 47% acryl-22% nylon-20% wol-8% Alpaca-3% spandex |
| Lengte | 78 cm gemeten vanaf de schouder, bij maat M |
| Wasvoorschrift | Fijne was 30 graden, met gelijke kleuren wassen. Binnenstebuiten wassen. Liggend laten drogen. Niet in het sop laten staan. Voor meer informatie over fabric en care klik hier. |
Maattabel
Komen jouw lichaamsmaten uit bij verschillende kledingmaten? Dan wordt er geadviseerd uit te gaan van de afmeting van het gebied dat voor het gewenste kledingstuk het belangrijkste is of van de grootste maat.
.png)
| Maat (XS-XXL) | XS | S | M | L | XL | XXL | XXL | XXXL | XXXL |
| Maat (34-50) |
34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 |
| 1. Borstomvang (cm) | 81-85 | 86-90 | 91-95 | 96-100 | 101-105 | 106-111 | 112-118 | 119-125 | 126-131 |
| 2. Tailleomvang (cm) | 64-68 | 69-73 | 74-78 | 79-83 | 84-88 | 89-94 | 95-101 | 102-108 | 109-115 |
| 3. Heupomvang (cm) | 89-93 | 94-98 | 99-103 | 104-108 | 109-113 | 114-119 | 120-126 | 127-133 | 134-139 |
Fabric & care

Wol
Dit ontwerp uit de collectie van Mart Visser is vervaardigd van een rijke wolmix. De zachte dunne haren van de schapen worden gebruikt voor het maken van vezels en garens. Wol heeft prachtige eigenschappen; zacht, houd je warm en kreukt amper. Wol heeft een isolerende eigenschap, de koude lucht komt er niet doorheen.Wol is uiterst gevoelig voor pilling/pluizen. Pillen zijn kleine bolletjes die boven op de stof liggen. Deze bolletjes ontstaan door wrijving van de stof. De vezels van de stof wikkelen zich als het ware om elkaar heen. Dit gebeurt zowel tijdens het dragen van de kleding of tijdens het wassen van de kleding. Helemaal te voorkomen is het niet, maar met de juiste behandeling kan je de pilling verminderen of zelfs verwijderen. Een tip is hiervoor het gebruik van een speciaal pluizentondeuse of een kleding roller.
Care
Wasinstructies: probeer jouw wollen items zo min mogelijk te wassen. Hang in plaats van direct te wassen de kleding na het dragen uit, laten luchten in de buitenlucht is voldoende. Wassen op 30 graden op een wol- of handwas programma. Was niet kouder dan 30 graden; daardoor kan de wol krimpen. Gebruik een waszak om je items te beschermen tegen het pillen. Zorg dat er geen andere kledingstukken met knopen/ritsen in de wasmachine zitten, dit kan anders beschadiging aan het kledingstuk aanbrengen of pilling veroorzaken.
Drogen & strijken: Wollen items gelieve niet te centrifugeren of strijken. Droog wol nooit in de droogtrommel. Druk voorzichtig het water uit de gewassen wollen items, zonder te kneden en wrijven. Trek vervolgens het nog natte item voorzichtig terug in model en laat liggend drogen.
Belangrijk: in elk kledingstuk vind je een wasvoorschrift, volg deze instructies altijd op zodat je favoriete kledingstuk langer mee gaat. Klik hier voor meer informatie.








