Lange zwarte coated denim rok
Deze lange denim rok van Mart Visser heeft een stoere touch. De zwarte stof is voorzien van een coated laag, die zorgt voor een glimmend effect. De zwarte denim rok heeft een recht silhouet en ruime kontzakken. De Scott rok valt op de knie en is hierdoor geschikt voor zowel formele als informele gelegenheden. Mart ziet zijn rok het liefst gestyled met het bijpassende Armand coated jacket, voor een modieuze co-ord look. Een paar enkellaarzen met hak eronder en je hebt een fantastische outfit. Let ook op het garen en de ton-sur-ton denimknopen, die zorgen voor een minimalistische feeling. De garens aan de achterzijde zorgen voor een licht getailleerd effect. Meer van de broeken? Bekijk dan de gelijksoortige Daisy coated denim broek. Geef je garderobe een boost met dit nieuwe ontwerp van Mart Visser..!
Moderne denim van Mart Visser
Ook dit seizoen ontwierp Mart diverse nieuwe denim stylen voor zijn collectie. Om er een paar uit te lichten: bekijk de Winster denim jurk, de Milly denim blouse of de Rosie jeans. Investeer in hoge kwaliteit denim van Mart Visser, deze tijdloze styles blijven altijd in de mode en zijn gemakkelijk het hele jaar door te dragen. Ga jij voor de stoere zwarte coated items of de medium washed, ultiem-casual styles? Welke look je ook kiest: met deze styles kom je altijd effortless en chic voor de dag.
Mart Visser damesmode: altijd een elegante look, van kleine tot grote maten
De collectie van Mart Visser is verkrijgbaar in een uitgebreide maatrange: van maat 34 tot en met maat 50. Wij vinden het belangrijk dat ook plus size fashion perfect valt en de mooie kanten van vrouwen benadrukt. Daarom besteden we extra zorg aan de belijning, pasvorm en materiaalkeuze. Of je nu op zoek bent naar kleine of grote maten; de dameskleding van Mart Visser geeft je altijd een goed gevoel.